centrum alternatywnej psychologii i terapii naturalnej 

ALFA i OMEGA

tel:  +48 881 253 267

POZNAJ KOD SWOJEGO ŻYCIA ZA POMOCĄ NUMEROLOGIITWÓJ GPS DO SUKCESU

NUMEROLOGIApomaga poznać:

KARMĘ I ŻYCIOWE PRZEZNACZENIE

KARMĘ I ŻYCIOWE PRZEZNACZENIE

DOPASOWANIE PARTNERSKIE W MIŁOŚCI

DOPASOWANIE PARTNERSKIE W MIŁOŚCI

NAJLEPSZY CZAS NA POWAŻNE ŻYCIOWE WYDARZENIA

NAJLEPSZY CZAS NA POWAŻNE ŻYCIOWE WYDARZENIA

JAK SPROGNOZOWAĆ SKUTECZNE TRANSAKCJE 

KIEDY WCIELAĆ IDEE W ŻYCIE

JAK ZMIENIĆ ŻYCIE KU LEPSZEMU

„Umiejętność prawidłowego wykorzystania wiedzy pozwala polepszyć status społeczny i zostać pełnoprawnym i zdrowym człowiekiem, mającym wszelkie możliwości w realizacji swoich życiowych celów.”

KUPIĆ KSIĄŻKĘ

Центр Альфа и Омега. Авторская школа Арзу Кабарухиной

DR Аrzu kabarukhina

Absolwentka Akademii Medycznej, dr psychologii, psychoterapeutka, chirolog, twórczyni i nauczycielka numerologii karmicznej

Absolwentka Akademii Medycznej, dr psychologii, psychoterapeutka, chirolog, twórczyni i nauczycielka numerologii karmicznej. 

Prezes katedry numerologii Rosyjskiej Akademii Psychologii, członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologów, Lekarzy i Uzdrowicieli Ludowych, Rosyjskiego Chirologicznego Towarzystwa Naukowego oraz wielu regionalnych stowarzyszeń psychologów i ezoteryków. Kierownik ośrodka rozwoju duchowego „Alfa i Omega” w Rosji i Polsce. Znajduje się na liście najlepszych rosyjskich uzdrowicieli i ezoteryków. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Posiada wszechstronne wykształcenie potwierdzone wieloma dyplomami.

Autorka książki "Kod Twojego  Życia " oraz uczestniczka wielu konferencji naukowych, w tym „Narodowej strategii rozwoju psychologicznego uzdrowienia nacji” przy Urzędzie Miasta Moskwa.

Arzu Kabaruchina jest certfikowaną specjalistką o szerokim zakresie działania. Prowadzi kursy z numerologii karmicznej oraz oddechu Holotropowego, dokonuje korekcji losu, uzdrawia, praktykuje ochronę naturalną syntezą, pracuje ze świadomością i energią finansowego dobrobytu, przeprowadza egzorcyzmy. Działa holistycznie i pomaga wyjść z najgorszych sytuacji.

Z numerologią zetknęła się kilkanaście lat temu, kiedy zainteresowała się zmianą swojego życia na lepsze. Numerologia klasyczna daje jednak jedynie odpowiedź na pytanie, dlaczego coś się dzieje, nie poszukując sposobu na rozwiązanie problemów. Kabaruchina zaczęła więc badania i niedługo potem stworzyła własną metodę. Rok temu obroniła doktorat na temat numerologii karmicznej na Rosyjskiej Akademii Psychologii w Moskwie.

KONSULTAcja specjalisty

Arzu Kabarukhinej

DOPASOWANIE

Obliczanie dopasowania partnerów w relacjach romantycznych, rodzinnych i biznesowych. Porady małżeńskie. Szybki i skuteczny dobór pracowników do zespołu  

FINANSE

Dobór najlepszego terminu dla podpisania dokumentów, umów, rejestracji firmy. Obliczanie teraźniejszej sytuacji finansowej, wybór kierunku rozwoju biznesu. Diagnoza blokad finansowych.

ROZWÓJ OSOBISTY

Obliczanie kodów karmicznych i życiowych, wybór przeznaczenia i strefy działalności. Poznanie słabych i mocnych stron dla harmonizacji własnej osobowości.

Cena konsultacji: 

399

Zamówić:

 Wideo z Arzu

Numerologia - Kod twojego życia - Arzu Kabarukhina - 30/01/2018

Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn.

Kod mojego życia, cz. 2 - dr Arzu Kabarukhina - 9.01.2017

Gościem w studio NTV jest ponownie dr Arzu Kabarukhina. Zajmuje się doradztwem życiowym, w czym posługuje się m.in.  psychoterapią, numerologią karmiczną i chiromancją oraz zmysłem jasnowidzenia. W tej rozmowie, którą poprowadził Janusz Zagórski poznajemy dalsze koleje życia naszej bohaterki i przejawiający się dar jasnowidzenia.

Kod mojego życia - dr Arzu Kabarukhina - 19.12.2016

Gościem w studio NTV jest dr Arzu Kabarukhina. Zajmuje się doradztwem życiowym w czym posługuje się m.in. psychoterapią, numerologią karmiczną i chiromancją oraz zmysłem jasnowidzenia. W tej audycji dużo opowiada o sobie, poznajemy jej drogę życiową od niełatwego dzieciństwa po świat biznesu, aż do wejścia na ścieżkę pomagania ludziom w ich problemach życiowych.Rozmowę tłumaczyła Ludmiła Frąckowiak, a poprowadził Janusz Zagorski.


NAUKA i szkolenia AUTORSKI METOD NUMEROLOGIIArzu Kabarukhinej 

NUMEROLOGIA i RELACJE 2 kursa

od 1599 

Temat kursu? Relacje rodzinne, małżeńskie, miłosne.

Co otrzymasz? Wiedzę, jak znaleźć miłość Twojego życia, wybrać najlepszą datę ślubu, a nawet odpowiedni czas na zajście w ciążę. Jeżeli jesteś już w związku, będziesz wiedział Wasze połączenia karmiczne i życiowe oraz nauczysz się rozumieć się nawzajem i polepszać relacje. Nauczysz się dyagnozować problemy drzewa rodowego.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych. 

*Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.

Popularny Kurs

KURS PODSTAWOWY 

od 1799 

Temat kursu? Poznasz system powstały nie tylko na fundamencie numerologii – matematyce, ale również w oparciu o psychologię, fizykę kwantową i geometrię sakralną.  

Co otrzymasz? Możliwość dekodować informacje o człowieku i jego drodze życiowej, na podstawie daty urodzenia. Dzięki czemu możesz nauczyć się umiejętnie kierować swoim losem.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, a tak że tych, które chcą zmienić swoje życie na lepsze i uniknąć nieprzyjemnych, a często wręcz niebezpiecznych sytuacji.

* Kurs nie daje prawa na prowadzenie działalności zawodowej.

NUMEROLOGIA W BIZNESIE

od 1599 

Temat kursu? Numerologia w biznesie

Co otrzymasz? Dzięki znajomości kodów dowiesz się jaki kierunek w biznesie przyniesie Ci materialną niezależność . W jaki dzień zarejestrować działalność, aby prosperowała wspaniale. Jak dobrać członków zespołu, żeby wzmocnić jego rentowność i efektywność. Jak zabezpieczyć biznes przed bankructwem i nielojalnymi partnerami.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych tematem. *Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.

*Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.


AUTORSKI METOD NUMEROLOGIIArzu Kabarukhinej 

NAUKA NUMEROLOGII

Rola numerologii w uzdrowieniu i samorealizacji jednostki oraz w poprawie psychoemocjonalnej kondycji osób

Nasz cały świat jest zaszyfrowany w liczbach

Cała informacja o świecie, o człowieku jest „ocyfrowana” To język informacyjny. Jest wspólny dla wszystkich krajów, zrozumiały dla osób pracujących z cyframi jak np. programiści. Można powiedzieć, że cały świat i wszystkie procesy, które w nim powstają można porównać do olbrzymiego programu komputerowego

Nawet informacje, zawartą w każdej naszej komórce możną określić cyfrą, czyli każda komórka wibruje z inną częstotliwością i ta informacja niesie ze sobą odpowiedni kod.

Na pewno każdy z was słyszał o „złotej proporcji” ciała człowieka, która wynosi 0,618

Każdy zna, że człowiek od urodzenia ma swój rysunek linii papilarnych, i nikt nie ma tych samych, człowiek posiada własny niepowtarzalny obraz. Tak samo nie ma jednakowego myślenia u ludzi, każdy człowiek myśli inaczej, nawet bliźnięta jednojajowe, mimo tego, że urodzili się w tym samem dniu z różnicą w kilka minut, różnią się.

Jak może cyfra wpłynąć na człowieka? Częstotliwość to wibracja, która mierzy się w odpowiedniej jednostce i można ją zakodować w postaci liczby.

Ta częstotliwość daje określone kodowanie człowieka przy urodzeniu, nawet minuty i sekundy maja wpływ, ale największy wpływ ma data urodzenia.

Z tego składa się kod, który niesie informację o człowieku, jego potencjale, możliwościach, charakterze, zdrowiu. O tym kodzie można się dowiedzieć za pomocą określonej metody poprzez pomnożenie i dodanie cyfr w dacie urodzenia.

Istnieją różne schematy, i formuły za pomocą, których można określić, z jakim zadaniem, człowiek przyszedł na ziemię, dowiedzieć się, jakie on ma przeznaczenie życiowe.

Z kodu również można się dowiedzieć, jakie ogniwa w ciele, charakterze i zdrowiu człowieka są osłabione i gdzie one się znajduje, np. czy ma człowiek słaby układ moczowo-płciowy, czy sercowo-naczyniowy, czy inne.

Od tego, czy człowiek żyję zgodnie ze swym przeznaczeniem, jakie ma myśli, jaki stosunek ma do siebie i do świata, jak postępuje, będzie zależało, czy on zachoruje czy nie, czy jego życie będzie udane, czy nie.

Np. rząd cyfr w kodzie pokazuje, na co trzeba zwrócić uwagę. Jeżeli słabym ogniwem człowieka jest układ sercowo naczyniowy, tzn., że od samego dzieciństwa, trzeba dbać o swoje serce i naczynia krwionośne, odpowiednio się odżywiać, trenować serce, robić ćwiczenia fizyczne, przyjmować naturalne witaminowo mineralne dodatki do żywienia, być spokojnym, unikać stresów. Numerologia karmiczna podpowie, co można zrobić żeby uniknąć tych lub innych chorób i w jakich latach one mogą się pojawić. I co należy zrobić, ponieważ wiele chorób ma podłoże psychosomatyczne.

Jeżeli jest jakiś problem, którego człowiek nie rozwiązuje, może powstać choroba w osłabionym od urodzenia układzie czy organie.

W rządzie cyfr kodu nie widać chorób, ale widać, co w psychice jest słabym. Natomiast skłonność do choroby można zobaczyć przy innym bardziej dokładnym wyliczeniu cyfr.

Np., jeżeli człowiek ma skłonność do trwogi, boi się czegoś (to widać w kodzie karmicznym) właśnie to zaczyna do siebie przyciągać (psycholodzy mówią o tym już od dawna). O czym myślimy to przyciągamy, może nawet zauważyliście, że jeżeli myślisz o złych rzeczach, to te rzeczy się realizują. Np. człowiek myśli, że brak mu odpowiednich umiejętności, albo martwi się, że w biznesie mogą pojawić się problemy, bo jest niestabilna sytuacja na rynku, wacha się, boję się podjąć pewne działania i w rezultacie cierpi porażkę. Sami przyciągamy chorobę albo negatywną sytuację swoimi myślami, ponieważ tam gdzie jest nasza uwaga tam płynie energia.

Na przykład, widzę, że w rozkładzie numerologicznym jest słaba psychosomatyka, to zawsze uprzedzam człowieka, zaczynam zadawać pytania, jak wygląda jego życie, jaki sytuacje w życiu już miał, pomagam takiemu człowieku, zwrócić uwagę na swoje problemy życiowe, czy w pracy, czy w

rodzinie, aby on zrozumiał, że nie wolno myśleć negatywnie, postarał się rozwiązać swoje problemy jak najszybszej, albo zmienić stosunek do problemu, żeby to nie miało wpływ na jego zdrowie. Tacy ludzie powinny szczególnie dbać o odżywianie, spożywać naturalne produkty bez konserwantów, jeść dużo świeżych warzyw i owoce, włączać do jadłospisu produkty, zawierające tak zwane hormony szczęścia (endorfiny) np.: daktyle, gorzka czekolada. Powinny ciągle jeść naturalne suplementy (niestety nowoczesne warzywa i owoce nie zawierają tyle witamin i minerałów, co potrzebuje organizm), naturalne witaminy np. C, D3, witaminy grupy B, zioła, które pozwalają wzmocnić, wyciszyć i odżywić układ nerwowy.


Rozkład numerologiczny wskazuję nawet na to, czym i w jaki sposób można leczyć człowieka, kiedy będzie najlepszy czas dla rozwoju biznesowego, osobistego tzn., kiedy i w jakiej dziedzinie j można oczekiwać najlepsze rezultaty.

Numerologia karmiczna jest pewnym nawigatorem, odczytuje przyczyny i ewentualne skutki poprzednich decyzji i nakierowuje na właściwą drogę. W sposób praktyczny uczy, co należy zmienić w życiu, co zmienić w sobie, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i żyć szczęśliwie.

Cyfry dotyczą każdego aspektu naszego życia. Za ich pomocą młody człowiek może wybrać sobie zawód, znajdzie właściwego partnera życiowego, określi najlepszy czas na ślub, lub przyjście dzieci na świat. Pracodawca dobierze odpowiednich i kompetentnych pracowników, lekarz oceni skłonność pacjenta do poszczególnych chorób, a menadżer podejmie ważne decyzje dla firmy w odpowiednim czasie.

Często bywa tak, że rodzice realizują swoje niespełnione marzenia poprzez dzieci. Wybierają potomstwu kierunek nauki, drogę życia, która nie jest dla nich właściwa. Wtedy dziecko nie realizuje swego programu życiowego i mogą powstać choroby i problemy na tle psychosomatycznym, a nawet nieszczęścia – człowiek wewnętrznym stanem stłumionego niezadowolenia po prostu nieświadomie ich przyciąga.

Wiedząc swoje życiowe przeznaczenie, swoje predyspozycje, człowiek musi „posprzątać” swój świat wewnętrzny. Kierować życiem, planując lub podejmując decyzje według kodów, wiedząc, kiedy jego wibracje są najbardziej mocne, podejmować działanie, otrzymując zadziwiające rezultaty.

OŚRODEKALFA i OMEGA

tel:  +48 881 253 267

zamowenie@alfaomega.center

sacharuk.bea@gmail.com